Seminārs: “Ēku ventilācijas sistēmu izbūvi reglamentējošie normatīvie akti”
2022-01-19
Seminārs: “Ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu izbūvi reglamentējošie normatīvie akti”
2022-01-20

Vebinārs par Digitālās Transformācijas iespējām Rūpniecības nozarē

SIA energi ar Lietuvas partneriem piedāvājam Jums konstruktīvu, īsu un noderīgu vebināru par Digitālās Transformācijas iespējām Rūpniecības nozarē.

27.janvāris, 10:00-11:00, reģistrācija šeit

Prezentācijas daļā īsi un konkrēti pastāstīs par pieredzes stāstiem četrās populārākajās nozerēs, kur ar Digitālo Transformāciju uzlaboja uzņēmuma efektivitāti un ietaupīja naudas līdzekļus. Jautājumus iespējams uzdot latviešu valodā, kas tiks iztulkoti. 

Vebināra pieredzes stāstu nozare:  

Digitālā Dvīņa tehnoloģija Žāvēšanas sistēmā ļauj samazināt žāvēšanas procesa izmaksas ar nepārtrauktu sistēmas izsekošanu un optimālu kontroli. EA-SAS Drying aprēķina optimālos žāvētāja kontrollera uzdotos punktus, pieplūdes gaisa plūsmas ātruma un temperatūras kontroli arī kā recirkulāciju, procesa statusa novērtējumu, sistēmas KPI izsekošanu

Digitālā Dvīņa tehnoloģija Rūpnieciskajos procesos ļauj izsekot un kontrolēt ražošanas procesu reāllaikā, optimizēt ražošanas procesa parametrus, paaugstināt produktivitāti, produktu kvalitāti, paaugstināt energoefektivitāti, samazināt CO2 emisijas.

Digitālā Dvīņa tehnoloģija Atdzesēšanas sistēma ļauj automātiski izsekot parametriem aprēķina COP un paziņo par tā izmaiņām. Vienpakāpju, divu pakāpju saldēšanas sistēma tiek analizēti reāllaikā. Optimāla kondensācijas un iztvaikošanas temperatūra un spiediens, kā arī kompresora slodze ir ieteicama ik pēc 5 minūtēm. Tiek aprēķināts dzesēšanas enerģijas pieprasījums un norādīta atkausēšanas nepieciešamība.

Digitālā Dvīņa tehnoloģija Biomasas Katla sistēmā analizē katlu efektivitāti un nodrošina efektīvu kontroli izmantojot reāllaika datus. Operatori iegūst optimālu kontroles uzdoto punktu efektīvam katlam kontrole. Atbildīgie darbinieki saņem ziņojumus par katla vadības kvalitāti dažādās maiņās, biomasas patēriņš, saražotās siltumenerģijas/tvaika daudzums, enerģijas izmaksas u.c.

Datums: 2022. gada 27. janvāris, 10:00 (GMT+2)

Ilgums: 30 min prezentācija, 30 min – diskusija

Vieta: Tiešsaistē

Dalība ir bezmaksas, bet nepieciešama iepriekšēja reģistrācija

Pasākums LinkedIn

Valoda: prezentācijas daļa angļu valodā un diskusijas daļa pēc nepieciešamības. Tulks: latviešu – angļu pieejams visu pasākuma laiku.

Pielikumā lasīt sīkāku informāciju.