Decembra vebināri
2020-12-01
Decembra eksāmens atcelts
2020-12-07

Neklātienes seminārs

Piedāvājam Jums noskatīties Latvijas Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas inženieru savienības Konsultāciju centra organizēto profesionālās pilnveides neklātienes semināru projektētājiem, būvdarbu vadītājiem, būvdarbu būvuzraugiem. Seminārs nofilmēts 2020.gada 5.novembrī LSGŪTIS telpās. Semināra lektori ļoti kompetenti un tēmas interesantas:

Semināra 1.daļa “Zibensaizsardzības sistēmas reglamentējošie normatīvie akti. Zibensaizsardzības sistēmu projektēšanā un izbūvē pieļautās kļūdas, to novēršana”

Lektors: Einārs Rubenis, Latvijas Elektroenerģētiķu un Energobūvnieku asociācijas (LEEA) PEK ZPA komisijas “Zibensaizsardzība un pārspriegumaizsardzība” priekšsēdētājs, LVS STK-48 komitejas “Zibensaizsardzība un pārspriegumaizsardzība” priekšsēdētājs

Semināra 2.daļa “Inovatīvi ugunsdrošības risinājumi slēgtu telpu aizsardzībā”; N2 GLOBAL ģeneratora darbības demonstrējums testa kamerā

Lektori: Valdis Lībans – SIA “N2 GLOBAL”, SIA “N2 GLOBAL MANUFACTURING” Valdes loceklis, Biznesa attīstības direktors;
Martins Zemītis – SIA “N2 GLOBAL” Pārdošanas vadītājs.

Neklātienes semināra cena 40,00 EUR (bez PVN), LSGŪTIS biedriem 15% atlaide.

Seminārs reģistrēts LSGŪTIS Profesionālās pilnveides semināru reģistrā (Nr.27/2020). Semināra programma novērtēta ar 4,5 profesionālās pilnveides punktiem (5 akadēmiskās stundas).

Ja vēlaties noskatīties neklātienes semināru, lūdzu pieteikties, rakstot uz e-pastu konsultacijucentrs@lsgutis.lv un norādot semināra dalībnieka vārdu, uzvārdu un maksātāju, kam izrakstīt rēķinu. Uz saņemto e-pastu nosūtīsim rēķinu. Saņemot informācijas par rēķina samaksu, nosūtīsim:

  • saiti uz semināra video failu,
  • semināra prezentācijas materiālu,
  • apliecinājumu par dalību neklātienes seminārā (elektroniski parakstīts).

Pieteikties var arī aizpildot šos zemāk redzamos laukus: