Seminārs: “Energoefektīvi un tehniski-ekonomiski pamatoti risinājumi gaisa apstrādei sabiedriskajām un dzīvojamām telpām.” 
2022-10-07
Seminārs “Ventilāciju ugunsdrošība un dūmu novadīšanas kanāli”
2022-10-20

Seminārs ’’Ēku un to inženiersistēmu energoefektivitāte’’

Šī gada 21. oktobrī Rīgas Tehniskajā universitātē ikgadējās konferences ietvaros, sadarbībā ar SIA “Airwave”, SIA “Robert Bosch”, SIA “Viessmann” un “Latvijas Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas inženieru savienības” atbalstu organizē semināru ’’Ēku un to inženiersistēmu energoefektivitāte’’, kura ietvaros dalībnieki tiks iepazīstināti ar mūsdienīgiem un energoefektīviem apkures sistēmu risinājumiem.

Nozares speciālisti dalīsies ar savu profesionālo pieredzi par to, kā samazināt apkures sistēmas izmaksas un visefektīvāk izmantot fosilo kurināmo katlu mājas ekspluatācijas laikā, kā arī par iespējamajiem risinājumiem saules kolektoru integrācijai pilsētas siltumapgādes sistēmā.

Uz semināru tiek aicināti visi nozares speciālisti, entuziasti un citi interesenti.

Seminārs notiks RTU Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes telpās, Zunda krastmala 10, telpa Nr. 109. Semināra sākums plkst. 10:30, reģistrācija no 10:00.

Par semināra apmeklēšanu būs iespējams saņemt sertifikātu, kurš nodrošinās 5 punktus būvprakses sertifikāta pastāvīgās prakses pagarināšanai.

Dalības maksa: 40 eiro

Lai savlaicīgi sagatavotu sertifikātus par dalību seminārā un nodrošinātu vietu ikvienam interesentam, nepieciešams iepriekš reģistrēties tiešsaistē līdz 20.10.2022.

Tiešsaistes reģistrācijas adrese:  https://forms.gle/5Tqy1a8g5A8Nc3X76

Papildus informācija par semināra norisi sazinoties ar Jeļenu Tihanu, mob. tel.: 26481386, e-pasts: jelena.tihana@rtu.lv