Seminārs: Apkures un Ūdens dienas 2023
2023-04-14
HEATPEX meistarklases visos Onninen Express veikalos Rīgā, Liepājā un Valmierā
2023-04-17

Seminārs “Mūsdienu energoefektīvie modulārie risinājumi apkures un ventilācijas sistēmās”

Aicinām Jūs apmeklēt semināru “Mūsdienu energoefektīvie modulārie risinājumi apkures un ventilācijas sistēmās”!

Seminārs reģistrēts profesionālās pilnveides punktu iegūšanai Latvijas Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas inženieru savienības Profesionālās pilnveides semināru reģistrā.

Seminārs notiks angļu valodā.

Semināra norises laiks: 19. aprīlis

Semināra norises vieta: LTRK kamera, Krišjāņa Valdemāra iela 35, Rīga

Semināra norises laiks: no 9:00 līdz 12:30

Iegūto punktu skaits – 3,5 punkti


9:00 – ierašanās, reģistrācija, kafija.

9:30–10:00 – “ARIA CONNECT&ARIA ADURO – modulāra, enerģiju taupoša un antibakteriāla siltuma atgūšanas ventilācijas sistēma”,  HEATPEX pārstāvis

Enerģijas cenu kāpuma apstākļos dzīvojamo māju sektoram ir nepieciešami gudri risinājumi.

Pareizi projektēta mehāniskās ventilācijas ar siltuma atgūšanu uzstādīšana lietotājam var samazināt enerģijas rēķinus.

Uzņēmums HEATPEX, kuram ir 20 gadu pieredze būvmateriālu ražošanā, ir izstrādājis hermētisku un antibakteriālu risinājumu, kuru var viegli pielietot jebkurā mājsaimniecībā.

Lektori: Jacek Kozłowski, Heatpex eksporta vadītājs. Liela pieredze HVAC sektorā un plašas zināšanas starptautiskajā tirgū. 3 gadus atbildīgs par Heatpex starptautisko attīstību; Damian Leonczuk, Heatpex eksporta pārdošanas vadītājs. Pieredze starptautiskajā tirgū, visa karjera saistīta ar pārdošanas vadību Polijas tehniskajos uzņēmumos. 1 gadu strādā pie Heatpex izvirzīšanas ārvalstu tirgos.

10:00-10:15 – jautājumi HEATPEX pārstāvim

10:15-10:30 – kafijas pauze

10:30-12:00 –“Augstas efektivitātes “zaļie” risinājumi apkures un dzesēšanas iekārtām mājām un komerciālajām ēkām”,  SAMSUNG

Renovējot komerctelpas, apkures un dzesēšanas sistēmas ir svarīgs faktors, kurš jāņem vērā, jo tas var ievērojami uzlabot telpu kvalitāti un enerģijas efektivitāti.

Samsung gaiss-ūdens sistēmas (Slit, Mono & TDM+) ir moderni un efektīvi risinājumi, kuri palīdz nodrošināt optimālu apkuri un dzesēšanu dažādos telpu apstākļos.

Jaunas un modernas sistēmas, piemēram, VRF sistēmas ar hidro moduļiem, ir lielisks risinājums, jo tās spēj nodrošināt augstu enerģijas efektivitāti un izmaksu samazinājumu uzņēmumiem.

Lektors: Rimvydas Breskis, Samsung Electronics Baltics pārstāvis, HVAC produktu pārdošanas menedžeris. Viļņas Ģedmiņinas Tehniskajā universitātē ieguvis bakalaura grādu enerģētikas sistēmās un tehnoloģijās, kā arī maģistra grādu siltumtehnikā, enerģijas plānošanā, ilgtspējīgas enerģijas piegādes un patēriņa sistēmās.

12:00-12:15 – jautājumi SAMSUNG pārstāvim

12:15-12:30 – sertifikātu izsniegšana

Pieteikties semināram aicinām līdz 17. aprīlim (ieskaitot), aizpildot pieteikumu – nospiežot uz attēla.

Vai arī rakstot uz e-pastu: onninen.lv@onninen.com.