Vadlīnijas ēku energoefektivitātes aprēķinu metodoloģijas piemērošanai un ieviešanai (2.versija)
2021-02-22
Vebinārs: Digital transformation for District Heating Companies: Real example presentation how to unlock effectiveness
2021-04-13

Vebinārs: AIM digitālajā būvniecībā un efektīva ēku rāmju projektēšana

Būvniecības Industrijas Digitalizācijas asociācija aicina Jūs un Jūsu kolēģus piedalīties online seminārā  “Construction Digitalisation meetup”, kas norisināsies šī gada 11. martā plkst. 16:00 Zoom platformā (te ir atrodama saite uz reģistrāciju) – tiks translēta tiešraide. Dalība bez maksas.

PROGRAMMA
16:00 – 16:40 Karl Fitzpatrick (BIM vadītājs Oklendas lidostā, Jaunzēlande) prezentācijas laikā uzsvērs aktīvu informācijas pārvaldības nozīmi būvniecības projektos. Pieredzes stāstā tiks apskatītas metodes sākot ar 2D rasējumiem un beidzot ar digitālo dvīņu izmantošanu. Šī prezentācija parādīs to, ka tehnoloģiju ieviešanai darba procesā ir tikpat liela nozīme, kā stratēģijai un izmaiņu vadībai.
16:40 – 17:20 Arhitekts Simo Hakkarainen un Juuso Salonen (Peikko Group Corporation DELTABEAM®, Somija) stāstīs par par izaicinājumiem, kas saistīti ar daudzstāvu ēku rāmju projektēšanu un būvēšanu apvienojot to ar ātrumu, drošību un efektivitāti.
17:20 – 17:30 Jaunākās asociācijas aktualitātes.
Seminārā norises valoda – angļu valoda.Skatītājiem būs iespēja uzdot sev interesējošos jautājumus.

Izmantojiet iespēju satikt online vidē vadošos būvspeciālistus no Latvijas un ārzemēm, paplašināt savu kontaktu loku un iegūt jaunas zināšanas!

Būvniecības Industrijas Digitalizācijas asociācija

Matīsa iela 129, Rīga, LV-1009 | info@buvid.lv  |  www.buvid.lv  |  Facebook  |  Linkedin