Informācija par nākamo rakstveida kompetences pārbaudi (novembrī un decembrī)
8. oktobris, 2020
Neklātienes seminārs
23. oktobris, 2020

Būvniecības Digitalizācijas konference 2020

22.oktobrī, t/c Akropolē Apollo Kino notiks lielākais būvniecības digitalizācijas pasākums – starptautiskā tiešsaistes Būvniecības Digitalizācijas konference 2020.ko organizē Būvniecības Industrijas Digitalizācijas asociācija. Konferencē dzirdēsiet 20+ ārzemju digitalizācijas ekspertus no 8 pasaules valstīm, tai skaitā Igaunijas, Dānijas, Lielbritānijas, Francijas, Vācijas, Itālijas, ASV, Krievijas, Somijas un Latvijas, lai veidotu starptautisku kontaktu tīklu. Eksperti dalīsies pieredzē ar veiksmes stāstiem par būvniecības informācijas modelēšanas (BIM) tehnoloģiju pielietošanu, lai padarītu uzņēmumu konkurētspējīgu un izveidotu inovatīvus pakalpojumus.

Konferences mērķis – veidot Latvijas būvniecības nozares diskusiju ar ārzemju ekspertiem, lai demonstrētu BIM pielietošanas izšķirošo lomu projektēšanas un būvniecības procesā, investīciju projektos,  inovāciju jaunradē un jaunas biznesa pieejas radīšanai būvniecības nozarē.

Konference notiks latviešu un angļu valodās speciālā tiešsaistes platformā, kas ļaus nodrošināt kvalitatīvu straumēšanu, jautājumu uzdošanu un virtuālo izstādi. Konference būs veltīta trīs galvenajām tēmām: BIM ietekme uz projektēšanas un būvniecības izmaksām (CAPEX) , BIM ietekme uz ekspluatācijas izmaksām (OPEX) un BIM ietekme inovāciju radīšanā. Konferences mājas lapā var iepazīties ar programmu un ekspertiem.

Plānots, ka konferencē piedalīsies 50 klātienes un 300 tiešsaistes dalībnieki. Biļetes dalībai klātienē un tiešsaistē var iegādāties http://www.bimkonference.lv/biletes/Būvniecības Industrijas Digitalizācijas asociācijas biedriem – 20% atlaide gan klātienes, gan tiešsaistes biļetēm (5 biļetes ar atlaižu kodiem no viena uzņēmuma). Lai pievienotos asociācijai un uzzinātu informāciju par ieguvumiem, skatīt https://buvid.lv/pievienojies-3/. Dalība asociācijā ļaus iesaistīties kopīgu lēmumu pieņemšanā digitalizācijas jautājumos, kā arī attīstīt uzņēmuma kompetenci tādos jautājumos kā būvniecības digitalizācija, eksports. BŪVID ir savas nozares lielākā Latvijas asociācija, kuras virsmērķis ir celt kopējo nozares līmeni.

Visiem konferences dalībniekiem tiks sagatavots elektroniskais apliecinājums par dalību konferencē, kas derīgs būvspeciālistu profesionālās pilnveides kredītpunktu piešķiršanai sertifikācijas institūcijās.

Konference tiek organizēta sadarbībā ar konferences galvenajiem partneriem: Latvijas Nacionālā standartizācijas institūcija „Latvijas standarts”, VAS “Valsts nekustamie īpašumi”, SIA “Merks”, SIA “InfoEra Latvia”.

Konferenci atbalsta: SIA “ITED”, SIA “CMB”, SIA “Akmens nami”, SIA “Sitera”, SIA “Grafcon”, SIA “Igumi” un SIA “WHITE CARDINALS Engineering”.