Aicinām apmeklēt semināru
2018-10-03
Aicinām apmeklēt semināru
2018-10-22

Izstāde “Valve World Expo 2018”

VALVE WORLD EXPO 2018
starptautiskā rūpnieciskās armatūras izstāde
27 .- 29 . novembris 2018

Messe Düsseldorf GmbH sadarbībā ar Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kameru Latvijā (AHK) aicin Jūs uz starptautisko specializēto rūpnieciskās armatūras izstādi VALVE WORLD EXPO.

Kā ierasts izstādē piedalās vairāk nekā 720 dalībnieki no 40 valstīm, kas specializējušies rūpnieciskās armatūras un to papildinošo produktu, blīvējumu un blīvējošo materiālu, cauruļvadu produktu ražošanā un šis jomas pakalpojumu sniegšanā . Trīs dienu dienu garumā vairāk nekā 12400 apmeklētāju no 89 valstīm iepazīsies ar jaunākajiem produktiem un tehnoloģiskajiem risinājumiem, kā arī piedalīsies plašajā tematisko pasākumu programmā, tostarp, ikgadējā specializētajā kongresā, kas, pulcēs vienkopus plašu profesionāļu loku.

Ar detalizētu izstādes aprakstu un programmu var iepazīties internetā:

Izstādi aicināti apmeklēt nozares speciālisti: ražotāji, tirgotāji, servisa kompāniju un inženiertehnisko biroju pārstāvji, kā arī speciālisti no biotehnoloģiju, ķīmiskās rūpniecības, enerģētikas, pārtikas un dzērienu ražošanas, farmācijas, ūdensapgādes un kanalizācijas, kā arī no kuģu un auto būves nozarēm.

Tā kā šī ir specializēta izstāde, tad, lai izmantotu visas apmeklētājiem piedāvātās priekšrocības, aicinām Jūs reģistrēties un iegādāties ieejas biļetes internetā par iepriekšpārdošanas cenām. Ieejas biļetes ir izmantojamas bezmaksas braucienam Diseldorfas sabiedriskajā transportā.

1-dienas biļete: 40.00 EUR (kases cena 50.00 EUR), biļete visām dienām 52.00 EUR (kases cena 65.00 EUR)

Uz visiem Jūsu jautājumiem par izstādi atbildēs Vineta pa tālruni +371 67508260 vai epastu: duesseldorf.lv@ahk-balt.org, kā arī personīgi Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kamerā, Rīgā, Strēlnieku ielā 1-4 (3.stāvā)

Ja nepieciešams atbalsts brauciena plānošanā/organizēšanā sazinaties ar mūsu sadarbības partneriem tūrisma aģentūru “Globe” (evija@globe.lv) vai tūrisma firmu “Latvia Tours” (diana.shukajeva@latviatours.lv), viņi sagatavos Jums brauciena piedāvājumus.