Aicinām piedalīties aptaujā
2020-03-26
Latvijas valsts standarts informē
2020-04-07

Informācija apmeklētājiem un būvspeciālistiem

,,Latvijas Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas inženieru savienības”   Būvspeciālistu sertificēšanas centram ikdienas darba ritms pašlaik mainījies – tāpat kā citur Latvijā un pasaulē, to ierobežo Covid-19 pandēmija. Tomēr turpinām strādāt attālināti, sniedzot jums aktuālo informāciju mājaslapā, e-pastā un pa telefonu.

Arī nozares speciālisti strādā attālināti, tomēr būvlaukumos, materiālu noliktavās un būvniecības veikalos darbs nav apturēts.

Lai iedvesmotu cits citu, aicinām dalīties ar labajām vēstīm par veiksmīgi paveiktiem projektu posmiem, atjautīgiem risinājumiem darba organizācijā, savstarpējās palīdzības piemēriem un noderīgiem ieteikumiem

Saglabāsim vēsu prātu, ievērosim oficiālo informāciju, neuzķersimies uz viltus ziņām un baumām. Rīkosimies atbildīgi un atbalstīsim cits citu. Katra pozitīvas pieredzes vēsts iedvesmos visus. Tā varam kopīgi pārlaist sarežģīto laiku un atjaunot aktīvu dzīves ritmu.

LSGŪTIS valdes loceklis / Būvspeciālistu sertificēšanas centra vadītājs:  D. Ģēģers 

Sakarā ar Ministru Kabineta 2020. gada 12. marta rīkojumu Nr. 103 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” visā valsts teritorijā LSGŪTIS Būvniecības speciālistu sertificēšanas centrs atceļ kompetences pārbaudes eksāmenus būvspeciālistiem 2020.gada aprīlī.